top of page

Nasza Kadra

Żłobki w Sadzie to przede innowacyjne podejście, świetne usługi i najnowocześniejsze metody oraz wnętrza, ale każdą firmę tworzą ludzie! I My zgadzamy się z tym w 100%! Poniżej możecie Państwo zapoznać się z krótkimi sylwetkami większości naszych wspaniałych Niań, są to osoby wybrane w drodze naprawdę żmudnej rekrutacji. Wykształcenie? Oczywiście, ale każda z tych wspaniałych osób wnosi do NAS jeszcze i przede wszystkim to "COŚ" - pasje, zainteresowanie, super hobby, charakter oraz co dla nas bardzo ważne - poczucie humoru! Są to osoby totalnie nie do podrobienia! :)

IMG_0421_pp.JPG

Martyna Błachut 

Uwielbiam pracę z naszymi słodziakami! Odkąd zaczęłam moją przygodę w żłobku- wiedziałam, że jestem w odpowiednim czasie, na odpowiednim miejscu. Robię coś, co sprawia mi ogromną radość. 

Każdego dnia staram się zapewnić naszym pociechom dużo ciepła i miłości. Zawsze przytulę, wysłucham, pomogę. Chciałabym, żeby nasze maluszki odczuwały domową atmosferę i mogły czuć się bezpiecznie. Dobro dzieci jest dla mnie najważniejsze, codziennie dążę do tego by uśmiech nie schodził im z twarzy, a ich samopoczucie było kapitalne! Chętnie organizuje ciekawe zajęcia plastyczne, w których dzieciaki świetnie się odnajdują i mają super zabawę. Moim celem jest rozwój i opieka maluszka. Staram się by nasze słodziaki codziennie nabierały nowych doświadczeń :)

Na co dzień jestem pozytywną, pełną energii i kreatywną osobą! Każdy nowy dzień zaczynam z uśmiechem na twarzy, którym zarażam wszystkich wokół siebie :)

Ukończyłam kurs opiekuna żłobkowego i zamierzam dalej edukować się w tym kierunku.

IMG_0425_pp.JPG

Paulina Konior

Jestem studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz ukończyłam kurs opiekuna w żłobku. Dzieci od zawsze były moją miłością. Pracując z nimi, stawiam na kreatywność i aktywność. Uważam, że każde dziecko jest cudem i tak też staram się je traktować. Chcę, aby w żłobku maluszki dostały wszystko, co najlepsze: miłość, zrozumienie, wsparcie i dobrą zabawę. Moim szczególnym zainteresowaniem jest senso plastyka. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę  biorąc udział w różnych szkoleniach. Ukończyłam między innymi: Montessori, senso plastyka, zaburzenia Integracji sensorycznej. Moja super moc to stosowanie w praktyce wiedzy, że wszystko jest cudem.

IMG_0408_pp.JPG

Anna Bartkowska

    W żłobku pracuję od kilku lat, ale nianią jestem chyba od zawsze. Ta praca daje mi wiele radości i satysfakcji. Pewnie dlatego wkładam w nią całe swe serce. Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku. Staram się nieustannie rozwijać, bo wiem, że im więcej wiem i umiem, tym więcej z siebie mogę dać dzieciom. W ostatnim czasie uczestniczyłam w dodatkowych szkoleniach takich jak: bajkoterapia, sensoplastyka, monessori,bumbumkowe poruszanki, bumbururki itp. Moją pasją jest szycie. I właśnie z połączenia tej pasji i miłości do maluszków, urodził się pomysł, by szyć przytulanki, misie, lale i różne ozdoby. Tak powstała moja marka ciekawych rękodzieł adresowanych do dzieci- "Pokochaj szyte". Praca nad rękodziełem bardzo odpręża, wycisza i uczy pokory. Jestem spełniona i szczęśliwa mogąc łączyć prace z pasją.

logo 1 jablko.jpg

Sylwia Pawlus

bottom of page