top of page

Nasza Kadra

Żłobki w Sadzie to przede innowacyjne podejście, świetne usługi i najnowocześniejsze metody oraz wnętrza, ale każdą firmę tworzą ludzie! I My zgadzamy się z tym w 100%! Poniżej możecie Państwo zapoznać się z krótkimi sylwetkami większości naszych wspaniałych Niań, są to osoby wybrane w drodze naprawdę żmudnej rekrutacji. Wykształcenie? Oczywiście, ale każda z tych wspaniałych osób wnosi do NAS jeszcze i przede wszystkim to "COŚ" - pasje, zainteresowanie, super hobby, charakter oraz co dla nas bardzo ważne - poczucie humoru! Są to osoby totalnie nie do podrobienia! :)

IMG_0183_edited.jpg

Paulina Wawak

Kocham dzieci. Prywatnie jestem mamą cudownej dwójki, której poświęcam cały swój wolny czas.

Ukończyłam wychowanie fizyczne z pedagogiką, ze specjalnością gimnastyka korekcyjna oraz odnowa biologiczna. Skończyłam kursy z bajkoterapi, animatora wolnego czasu, asystenta nauczyciela przedszkola.

Moją największą zaletą jest kreatywność oraz cierpliwość- która idealnie sie sprawdza przy dzieciach. Jestem osobą radosną, ambitną,  otwartą na nowe wyzwania.

W żłobku staram się, by dzieciaki nigdy się nie nudziły. Lubię prowadzić różnorodne zajęcia z bajkoterapii, z zajęć ruchowych a także wykonywać różne prace plastyczne. Moja super moc to kreatywność, z którą nuda nie ma szans.

logo 1 jablko.jpg

Wioletta Waluś - Międzybrodzie Żywieckie

IMG_0186_edited.jpg

Paulina Czaniecka 

Największą nagrodą za pracę z dziećmi jest poczucie zaufania, które codziennie okazują poprzez liczne przytulaski i buziaczki. Chodź kierunek moich studiów różni się od wykonywanej pracy, to największą przyjemnością jest czas spędzony ze słodzikami, którym staram się zagwarantować uśmiechy na buźkach i w serduszkach! Jestem kreatywna i kiedy już w coś się angażuję, to na 1000 procent. Wyróżnia mnie poczucie humoru i łatwość nawiązywania kontaktów. A musicie przyznać, że nie ma lepszego klucza do serc maluchów. 23. Katarzyna Widz

Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i daje zadowolenie. Celem mojej pracy jest szczęście i uśmiech każdego malucha oraz troska o jego prawidłowy rozwój. Dbam o ciepłą, serdeczną i rodzinną atmosferę, bo ważne jest dla mnie, by każde dziecko czuło się wartościowe, ważne i bezpieczne. Jestem gotowa na nowe wyzwania oraz na przyjęcie z otwartym sercem każdego nowego, młodego człowieka pod swoje skrzydła.

bottom of page