Nasza Kadra

Żłobki w Sadzie to przede innowacyjne podejście, świetne usługi i najnowocześniejsze metody oraz wnętrza, ale każdą firmę tworzą ludzie! I My zgadzamy się z tym w 100%! Poniżej możecie Państwo zapoznać się z krótkimi sylwetkami większości naszych wspaniałych Niań, są to osoby wybrane w drodze naprawdę żmudnej rekrutacji. Wykształcenie? Oczywiście, ale każda z tych wspaniałych osób wnosi do NAS jeszcze i przede wszystkim to "COŚ" - pasje, zainteresowanie, super hobby, charakter oraz co dla nas bardzo ważne - poczucie humoru! Są to osoby totalnie nie do podrobienia! :)

Eliza Sapeta

    Pomysłodawca oraz jeden z założycieli Żłobków w Sadzie. 

".. będąc już na studiach zrodził się w mojej głowie pomysł stworzenia miejsca przyjaznego dzieciom. Miejsca, gdzie Pedagogika Serca będzie realizowana w pełni.." Po urodzeniu Anastazji zaczęłam poszukiwać placówki odpowiedniej dla mojego dziecka i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że takich po prostu w naszym regionie nie ma. Po uruchomieniu pierwszej z nich, zainteresowanie było na tyle duże, że resztę historii już znacie :)

Z wykształcenia jestem pedagogiem. Studiowałam na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji na kierunku pedagogika, specjalność: Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza na Uniwersytecie Śląskim, gdzie uzyskałam tytuł magistra. Ukończyłam również, studia podyplomowe z Terapii Pedagogicznej na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. 

Brałam udział w dziesiątkach warsztów oraz kursów wspomagania rozwoju dziecka (te ostatnie to Bajkoterapia, Sensoplastyka, z których mieliśmy przyjemność szkolić się w naszych placówkach)

Prywatnie jestem mamą Mikołaja i Anastazji, a moją główną pasją są podróże z których, przywożę ciekawe żłobkowe pomysły z całego świata. Swoje dzieci wychowuję w myśl idei "Kocham, więc jestem", ponieważ uważam, że dzieci tulone i głaskane rozwijają się lepiej niż dzieci wychowywane w rodzinach bez czułości. Moja metoda wychowawcza w głównej mierze oparta jest o miłość. Dlatego w swej pracy również realizuję pedagogikę serca.

Pod opieką moją oraz mojej kadry zapewniam Waszemu dziecku najlepszą i najbardziej profesjonalną opiekę jaka tylko jest możliwa. Jestem pewna, że poziom reprezentowany przez Żłobki w Sadzie jest najlepszy i nie do podrobienia!

ANNA RUDAWSKA

    Zawsze chciałam pracować z dziećmi, więc wybór nie mógł być inny niż szkoła dla niań. Skończyłam Liceum Medyczne z dyplomem opiekunka dziecięca. Tak poznałam pracę w żłobkach, przedszkolach i domach małego dziecka. Następnie ukończyłam Pedagogikę ze specjalnością "Praca socjalno-opiekuńcza i wychowawcza" oraz Oligofrenopedagogikę. Posiadam ukończone kursy bajkoterapi, sensoplastyki, muzyczno-ruchowe oraz Trening Umiejętności Społecznych. Wcześniej, przez prawie 20 lat pracowałam w żłobku oraz przedszkolu integracyjno-terapeutycznym. Praca z dziećmi jest moją pasją! Bardzo łatwo nawiązuję kontakty z dziećmi, potrafię zrozumieć ich problemy wychodząc im na przeciw. jestem kreatywna i mam poczucie humoru co dzieciaki uwielbiają. Moje motto "Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" (J.Korczak) Prywatnie szczęśliwa żona i mama nastoletnich bliźniaków oraz posiadaczka czworonogów. W wolnej chwili bardzo lubię czytać książki lub spędzać czas z rodziną np. na łonie natury.

Patrycja Zuziak

Jestem cierpliwą, ciepłą i wrażliwą osobą. Moim najwyższym celem jest dobro dziecka. Tworzę atmosferę, w której czują się one bezpieczne, akceptowane i kochane. Misją mojej pracy jest współwychowywanie dzieci szczęśliwych i pewnych siebie. Na chandrę bądź niepowodzenia malca, stosuje metodę ogromu całusów i przytulasów :)  Cały czas staram się, aby moja praca ze słodziakami była jak najbardziej profesjonalna, dlatego non-stop  edukuję się w tym kierunku. Moim hobby jest muzyka oraz taniec i tym staram się zarażać dzieciaki.

Kamila Gołuch

    Ukończyłam z tytułem Magistra, Uniwersytet Śląski w Cieszynie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Posiadam ukończone kursy, między innymi z bajkoterapii, sensoplastyki a także z zabaw muzyczo - ruchowych, bumbumkowe wyliczanki i kilka innych. Nigdy nie spodziewałam się że praca w zawodzie będzie przynosić mi aż tyle radości, satysfakcji. Bardzo chętnie zdobywam nowe umiejętności, które pomagają mi umilić czas spędzony w Żłobku naszym podopiecznym. Moim celem jest, aby nasze Słodziaki czuły się u nas jak we własnym domu.

Każdą wolna chwilę poza pracą poświęcam mojemu synkowi i wspólnie staramy się aktywnie spedzać czas. Nie wyobrażam sobie życia bez kawy, czekolady i dobrej książki. (No i czipsów) :)

Weronika Wojciuch

Jestem studentką Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, to że tak dobrze współpracuje mi się z najmłodszymi jest dla mnie ciekawym zaskoczeniem, okazuje się, że dzieci lubią bardzo mnie, a ja Je i uważam to za swój talent :) Jeżeli chodzi o moje zainteresowania to przede wszystkim książki, filmy, koty, ogrodnictwo, a od nie dawna właśnie najmłodsi i tematyka z nimi związana, a także informatyka - przyjemność sprawiają mi niektóre gry jak i programy graficzne. 

20200113-DSC02687.jpg

Agata Zięba

    Ach dzieci! Szczególnie te najmłodsze! Praca z nimi to nie tylko przyjemność i moja pasja, ale coś z czym wiąże się na całe życie i w czym chce się głównie rozwijać. Przełamywanie barier rozwojowych, problemów i poznawanie świata wspólnie z nimi to największa satysfakcja i przyjemność. Z wykształcenia jestem wychowawcą żłobkowym, a obecnie kontynuuję studia na kierunku "Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna". Prywatnie jestem osobą bardzo  rodzinną i w tym gronie uwielbiam spędzać czas, dodatkowo moją pasją jest muzyka, gram na wielu instrumentach, a także w kapeli - dzięki temu często mogę wplatać muzykę w pracy z najmłodszymi. Jestem również animatorem oraz wychowawcą kolonijnym. Dodatkowo od wielu lat wolontariuszem Szlachetnej Paczki i wielu innych tego typu inicjatyw. Uwielbiam piesze wycieczki i wyjazdy ze znajomymi, którym szczególnie w wolnym czasie sporo poświęcam.

Klaudia Wolna

    Z wykształcenia nie jestem pedagogiem (ukończyłam kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne), jednak praca z dziećmi to coś czego chyba nigdy bym nie przewidziała, a co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Całe całe moje dotychczasowe życie kręciło się wokół sportu, zadań i zajęć związanych w tej dziedzinie z dziećmi w różnym wieku. Jestem starszym Ratownikiem Wodnym oraz Instruktorem Pływania i ostatnie lata spędziłam strzegąc najmłodszych na basenach oraz ucząc ich zasad pływania, więc moje doświadczenie z nimi jest dosyć spore. Moje zainteresowania to sport pod każdą postacią, byłam kapitanem drużyny szczypiornistek i królem strzelców ligi. Biegam amatorsko (miedzy innymi; Bieg Spartański - 26 km z przeszkodami lub 2 miejsce podczas Tyskiego Biegu charytatywnego na 10 km). Jeżdżę również amatorsko na kolarce i uwielbiam piesze wycieczki górskie oraz gram w siatkówkę. Rodzina jest dla mnie bardzo ważna (mam trójkę młodszego rodzeństwa). Lubię mieć wszystko zaplanowane i poukładane :)

Paulina Krupnik

    Studiuję Pedagogikę Resocjalizacyjną z elementami Socjoterpaii. Jestem osobą cierpliwą i sumienną. Lubię spędzać czas aktywnie, szczególnie na świeżym powietrzu. Jestem również wielką fanką skoków narciarskich, oraz należę do fanclubu OGAE który łączy ze sobą fanów konkursu Eurowizji. Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji, oraz mobilizuje do dalszego kształcenia w tym kierunku. Najważniejsze jest dla mnie by dzieci pod moją opieką czuły się bezpieczne, i szczęśliwe.

20200114-DSC02700.jpg

Anna Bartkowska

    Tak naprawdę nianią jestem od zawsze. Wychowując się w rodzinie w której jest dużo dzieci, zawsze byłam oczywistym wyborem do opieki nad nimi, tak samo jeżeli chodzi o przyjaciół i znajomych - chyba po prostu jestem do tego stworzona.  Moją pierwszą pracą był zresztą staż w przedszkolu. Moją największą pasją oprócz słodziaków jest szycie! To właśnie z miłości do maluszków zaczęłam szyć różnego rodzaju przytulanki, misie, lalki. Tak powstała moja marka przeróżnych ciekawych rękodzieł adresowanych do dzieci - "Pokochaj Szyte". Cały czas się szkolę i nabywam nowe umiejętności w pracy z małymi dziećmi. W ostatnim czasie uczestniczyłam w masie przeróżnych szkoleń dodatkowych takich jak - bajkoterapia, sensoplastyka itp. To ja troszczę się o brzuszki naszych słodziaków, by niczego im nie brakowało i zawsze były najedzone :)

DSC06143.jpg

Weronika Zuziak 

Praca z dzieciakami to Moja pasja. Uczy Ona cierpliwości i zrozumienia. Czerpie mnóstwo satysfakcji i przyjemności widząc, jak moi podopieczni rosną i nabierają nowych doświadczeń. Moja głowa jest pełna ciekawych pomysłów, które staram się realizować codziennie :)

Chciałabym aby dzieci wiedziały że żłobek to naprawdę FANTASTYCZNE miejsce , a przy mnie mogą czuć się Szczęśliwe, Bezpieczne i Kochane. 

Skończyłam kurs "Asystenta Nauczania Przedszkolnego" oraz "Kurs Pierwszej Pomocy-od narodzin dziecka".

Wolny czasie spędzam z moimi Chrześniakami, których kocham i rozpieszczam nad życie :)

Magdalena Kastelik

Od kiedy zostałam wychowawcą żłobkowym moje życie zmieniło się o 180°. W końcu znalazłam pracę, którą kocham i całkowicie się w niej spełniam. Najwięcej satysfakcji daje mi uśmiech dziecka oraz świadomość, że czuje się przy mnie kochane i szczęśliwe. Jestem bardzo wrażliwą i empatyczną osobą. Do każdego maluszka podchodzę indywidualnie i uważnie wsłuchuje się w jego potrzeby. Nieustannie rozwijam się w swoim zawodzie i pogłębiam wiedzę dzięki książkom i kursom. W mojej pracy najczęściej stosuje naukę przez muzykę i ruch. Wspólne tańce-wygibańce są najlepszym lekarstwem na zły humor. 

Charakteryzuje mnie wrażliwość na piękno oraz dokładność we wszystkim co robię. Każdego dnia staram się tworzyć z dziećmi coś kreatywnego i rozwijającego. Moją wielką miłością jest muzyka oraz teatr. Potrafię nieustannie nucić i śpiewać (przepraszam za to moje koleżanki z pracy ;D), a przy tym tańczyć i się wygłupiać. Jestem fanem mojego kocyka oraz łóżka, w którym mogę czytać i oglądać seriale.  ;)

20210625_071442.jpg

Sabina Cwajna

Zajmując się dziećmi zawsze daję z siebie 100% i zajmuję się nimi w taki sposób w jaki ja bym chciała aby ktoś zajął się moim dzieckiem! Dobro dziecka jest dla mnie priorytetem!

Praca w żłobku to praca która sprawiła, że zaczynam dzień z uśmiechem a to wszystko dzięki dzieciaczkom. Ostatni czas sprawił, że miałam czas na przemyślenie swojej przyszłości i spróbowanie czegoś nowego. Dzięki temu odkryłam pracę która sprawia mi wiele satysfakcji i radości.

Mimo iż nie jestem pedagogiem to kocham tę pracę i od niedawna również wiążę z nią swoje plany na przyszłość. Opieka nad dziećmi pozwala mi się spełniać oraz wiele uczy.

Ogromną wartością jest dla mnie rodzina oraz dobro bliskich.

W wolnym czasie lubię malować oraz spędzać czas z bliskimi. Interesuję się kuchnią oraz podróżami.

DSC06050-2.jpg

Dominika Sordyl

Dzieci na okrągło przewijały się w mojej rodzinie, dorastałam wśród nich i samoistnie zdobywałam doświadczenie. 

Szukając ścieżki życiowej postanowiłam się wypróbować i zaryzykować pracą w przedszkolu. Ta ciekawość świata i ludzi, pomysłowość, bezwarunkowa miłość... Wciągnęła mnie totalnie! 

Następnym krokiem był kurs opiekuna do lat 3 i tak trafiłam tutaj. Odtąd chodzę do pracy z uśmiechem na ustach i ciepłem w sercu, ciągle się czegoś ucząc i zdobywając kolejne doświadczenia. Praca z dziećmi sprawia mi niesamowita przyjemność i satysfakcję. 

Miłość, czułość, bliskość i rozmowy z dzieciakami stanowią według mnie ważna podstawę wychowania co staram się przekazać w swojej pracy. 

Prywatnie interesuje się mitologia słowiańska, roślinami oraz uwielbiam spacery po lesie:)

IMG-20210420-WA0001.jpg

Dorota Kukuczka

Pochodzę z rodziny wielodzietnej, z domu pełnego miłości do dzieci i tam nauczyłam się jak opieka nad najmłodszymi może być pasjonującym zajęciem. Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Pracowałam jako pomoc nauczyciela w przedszkolu, oraz opiekunka w żłobku. Jestem osobą pogodną, pełną radości i uśmiechu na co dzień dla każdego dziecka. Jako niania mogę być częścią świata maluszka, pomóc mu poznawać świat i zbierać pierwsze doświadczenia na całe życie i to jest najpiękniejsze w mojej pracy. Prywatnie jestem bardzo wesołą osobą, która lubi bawić się w gronie przyjaciół i miewam całkiem niezłe pomysły kulinarne :)

IMG-20210419-WA0022.jpg

Karolina Skurzok

Praca z dziećmi od zawsze była moim wielkim zamiłowaniem. Wybór nie mógł być inny jak przeróżne szkoły czy kursy w tym kierunku.  Wcześniej pracowałam zarówno jako pomoc nauczyciela w przedszkolu oraz jako opiekun w żłobku i to właśnie w tej drugiej pracy stwierdziłam, że najmłodsze dzieci to moje powołanie. Uczą nas one radości z każdej chwili i czerpania z życia jak najwięcej.  Małe istoty sprawiają, że czas spędzony z nimi nie jest praca lecz pełnym doświadczeń przeżyciem i oddaniem drugiej osobie.

Ewa Hernas

Chociaż nie skończyłam studiów pedagogicznych to praca z dziećmi jest zajęciem, które daje mi wiele radości. Lubię z nimi przebywać i czuję, że dając im swoją opiekę otrzymuję od nich mnóstwo miłości. Wiem, że mogą czuć się przy mnie szczęśliwe i bezpieczne tym bardziej, że ukończyłam kurs pierwszej pomocy. Uważam, że praca z takimi maluchami to codzienne odkrywanie tajemnic i nowego spojrzenia na świat.

Wolny czas spędzam wraz z mężem i dwójką dzieci chodząc po górach lub jeżdżąc na rowerze. Staram się żyć ekologicznie, uwielbiam być na świeżym powietrzu i miłość do przyrody staram się przekazać moim podopiecznym 🙂

Uważasz się za super Pedagoga, lub jesteś świetnym specjalistą w swojej dziedzinie? Uwielbiasz dzieci? Zawsze chciałaś/chciałeś robić coś fajnego, z super ludźmi i brakowało ci w naszym regionie nowoczesnej firmy z fantastycznym podejściem, możliwościami i atmosferą, która ciągle inwestuje i poszerza swoje horyzonty oraz działalność? Lubisz się ciągle dokształcać, świetne wyjazdy integracyjne?  Odezwij się do Nas, na pewno razem zmajstrujemy coś extra! :P :) Kontakt do Nas znajdziesz na tej stronie :)