Nasza Kadra

Żłobki w Sadzie to przede innowacyjne podejście, świetne usługi i najnowocześniejsze metody oraz wnętrza, ale każdą firmę tworzą ludzie! I My zgadzamy się z tym w 100%! Poniżej możecie Państwo zapoznać się z krótkimi sylwetkami większości naszych wspaniałych Niań, są to osoby wybrane w drodze naprawdę żmudnej rekrutacji. Wykształcenie? Oczywiście, ale każda z tych wspaniałych osób wnosi do NAS jeszcze i przede wszystkim to "COŚ" - pasje, zainteresowanie, super hobby, charakter oraz co dla nas bardzo ważne - poczucie humoru! Są to osoby totalnie nie do podrobienia! :)

20191206-DSC01785.jpg

Eliza Sapeta

    Pomysłodawca oraz jeden z założycieli Żłobków w Sadzie. 

".. będąc już na studiach zrodził się w mojej głowie pomysł stworzenia miejsca przyjaznego dzieciom. Miejsca, gdzie Pedagogika Serca będzie realizowana w pełni.." Po urodzeniu Anastazji zaczęłam poszukiwać placówki odpowiedniej dla mojego dziecka i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że takich po prostu w naszym regionie nie ma. Po uruchomieniu pierwszej z nich, zainteresowanie było na tyle duże, że resztę historii już znacie :)

Z wykształcenia jestem pedagogiem. Studiowałam na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji na kierunku pedagogika, specjalność: Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza na Uniwersytecie Śląskim, gdzie uzyskałam tytuł magistra. Ukończyłam również, studia podyplomowe z Terapii Pedagogicznej na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. 

Brałam udział w dziesiątkach warsztów oraz kursów wspomagania rozwoju dziecka (te ostatnie to Bajkoterapia, Sensoplastyka, z których mieliśmy przyjemność szkolić się w naszych placówkach)

Prywatnie jestem mamą Mikołaja i Anastazji, a moją główną pasją są podróże z których, przywożę ciekawe żłobkowe pomysły z całego świata. Swoje dzieci wychowuję w myśl idei "Kocham, więc jestem", ponieważ uważam, że dzieci tulone i głaskane rozwijają się lepiej niż dzieci wychowywane w rodzinach bez czułości. Moja metoda wychowawcza w głównej mierze oparta jest o miłość. Dlatego w swej pracy również realizuję pedagogikę serca.

Pod opieką moją oraz mojej kadry zapewniam Waszemu dziecku najlepszą i najbardziej profesjonalną opiekę jaka tylko jest możliwa. Jestem pewna, że poziom reprezentowany przez Żłobki w Sadzie jest najlepszy i nie do podrobienia!

20200110-DSC02656.jpg

Anna Rudawska - LIPOWA - Kierownik Oddziału

    Zawsze chciałam pracować z dziećmi, więc wybór nie mógł być inny niż szkoła dla niań. Skończyłam Liceum Medyczne z dyplomem opiekunka dziecięca. Tak poznałam pracę w żłobkach, przedszkolach i domach małego dziecka. Następnie ukończyłam Pedagogikę ze specjalnością "Praca socjalno-opiekuńcza i wychowawcza" oraz Oligofrenopedagogikę. Posiadam ukończone kursy bajkoterapi, sensoplastyki, muzyczno-ruchowe oraz Trening Umiejętności Społecznych. Wcześniej, przez prawie 20 lat pracowałam w żłobku oraz przedszkolu integracyjno-terapeutycznym. Praca z dziećmi jest moją pasją! Bardzo łatwo nawiązuję kontakty z dziećmi, potrafię zrozumieć ich problemy wychodząc im na przeciw. jestem kreatywna i mam poczucie humoru co dzieciaki uwielbiają. Moje motto "Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" (J.Korczak) Prywatnie szczęśliwa żona i mama nastoletnich bliźniaków oraz posiadaczka czworonogów. W wolnej chwili bardzo lubię czytać książki lub spędzać czas z rodziną np. na łonie natury.

IMG-20210422-WA0150.jpg

Ewa Hernas - Milówka - Kierownik Oddziału

Chociaż nie skończyłam studiów pedagogicznych to praca z dziećmi jest zajęciem, które daje mi wiele radości. Lubię z nimi przebywać i czuję, że dając im swoją opiekę otrzymuję od nich mnóstwo miłości. Wiem, że mogą czuć się przy mnie szczęśliwe i bezpieczne tym bardziej, że ukończyłam kurs pierwszej pomocy. Uważam, że praca z takimi maluchami to codzienne odkrywanie tajemnic i nowego spojrzenia na świat.

Wolny czas spędzam wraz z mężem i dwójką dzieci chodząc po górach lub jeżdżąc na rowerze. Staram się żyć ekologicznie, uwielbiam być na świeżym powietrzu i miłość do przyrody staram się przekazać moim podopiecznym 🙂

IMG-20210420-WA0001.jpg

Dorota Kukuczka - Kierownik Oddziału Istebna

Pochodzę z rodziny wielodzietnej, z domu pełnego miłości do dzieci i tam nauczyłam się jak opieka nad najmłodszymi może być pasjonującym zajęciem. Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Pracowałam jako pomoc nauczyciela w przedszkolu, oraz opiekunka w żłobku. Jestem osobą pogodną, pełną radości i uśmiechu na co dzień dla każdego dziecka. Jako niania mogę być częścią świata maluszka, pomóc mu poznawać świat i zbierać pierwsze doświadczenia na całe życie i to jest najpiękniejsze w mojej pracy. Prywatnie jestem bardzo wesołą osobą, która lubi bawić się w gronie przyjaciół i miewam całkiem niezłe pomysły kulinarne :)

IMG-20210419-WA0022.jpg

Karolina Skurzok - Istebna

Praca z dziećmi od zawsze była moim wielkim zamiłowaniem. Wybór nie mógł być inny jak przeróżne szkoły czy kursy w tym kierunku.  Wcześniej pracowałam zarówno jako pomoc nauczyciela w przedszkolu oraz jako opiekun w żłobku i to właśnie w tej drugiej pracy stwierdziłam, że najmłodsze dzieci to moje powołanie. Uczą nas one radości z każdej chwili i czerpania z życia jak najwięcej.  Małe istoty sprawiają, że czas spędzony z nimi nie jest praca lecz pełnym doświadczeń przeżyciem i oddaniem drugiej osobie.

20200114-DSC02700.jpg

Anna Bartkowska - Radziechowy

    Tak naprawdę nianią jestem od zawsze. Wychowując się w rodzinie w której jest dużo dzieci, zawsze byłam oczywistym wyborem do opieki nad nimi, tak samo jeżeli chodzi o przyjaciół i znajomych - chyba po prostu jestem do tego stworzona.  Moją pierwszą pracą był zresztą staż w przedszkolu. Moją największą pasją oprócz słodziaków jest szycie! To właśnie z miłości do maluszków zaczęłam szyć różnego rodzaju przytulanki, misie, lalki. Tak powstała moja marka przeróżnych ciekawych rękodzieł adresowanych do dzieci - "Pokochaj Szyte". Cały czas się szkolę i nabywam nowe umiejętności w pracy z małymi dziećmi. W ostatnim czasie uczestniczyłam w masie przeróżnych szkoleń dodatkowych takich jak - bajkoterapia, sensoplastyka itp. To ja troszczę się o brzuszki naszych słodziaków, by niczego im nie brakowało i zawsze były najedzone :)

DSC07832.jpg

Martyna Błachut - Radziechowy

Uwielbiam pracę z naszymi słodziakami! Odkąd zaczęłam moją przygodę w żłobku- wiedziałam, że jestem w odpowiednim czasie, na odpowiednim miejscu. Robię coś, co sprawia mi ogromną radość. 

Każdego dnia staram się zapewnić naszym pociechom dużo ciepła i miłości. Zawsze przytulę, wysłucham, pomogę. Chciałabym, żeby nasze maluszki odczuwały domową atmosferę i mogły czuć się bezpiecznie. Dobro dzieci jest dla mnie najważniejsze, codziennie dążę do tego by uśmiech nie schodził im z twarzy, a ich samopoczucie było kapitalne! Chętnie organizuje ciekawe zajęcia plastyczne, w których dzieciaki świetnie się odnajdują i mają super zabawę. Moim celem jest rozwój i opieka maluszka. Staram się by nasze słodziaki codziennie nabierały nowych doświadczeń :)

Na co dzień jestem pozytywną, pełną energii i kreatywną osobą! Każdy nowy dzień zaczynam z uśmiechem na twarzy, którym zarażam wszystkich wokół siebie :)

Ukończyłam kurs opiekuna żłobkowego i zamierzam dalej edukować się w tym kierunku.

DSC07829.jpg

Paulina Konior - Radziechowy

Jestem studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz ukończyłam kurs opiekuna w żłobku.

Dzieci od zawsze były moją miłością.

Pracując z maluszkami, stawiam na kreatywność i aktywność. Lubię zagłębiać swoją wiedzę poprzez różne szkolenia. Uważam, że każde dziecko jest cudem i tak też staram się je traktować. Chcę, aby w żłobku dostały one wszystko, co najlepsze- miłość, zrozumienie, wsparcie i dobrą zabawę.

DSC06143.jpg

Weronika Zuziak - Przybędza

Praca z dzieciakami to Moja pasja. Uczy Ona cierpliwości i zrozumienia. Czerpie mnóstwo satysfakcji i przyjemności widząc, jak moi podopieczni rosną i nabierają nowych doświadczeń. Moja głowa jest pełna ciekawych pomysłów, które staram się realizować codziennie :)

Chciałabym aby dzieci wiedziały że żłobek to naprawdę FANTASTYCZNE miejsce , a przy mnie mogą czuć się Szczęśliwe, Bezpieczne i Kochane. 

Skończyłam kurs "Asystenta Nauczania Przedszkolnego" oraz "Kurs Pierwszej Pomocy-od narodzin dziecka".

Wolny czasie spędzam z moimi Chrześniakami, których kocham i rozpieszczam nad życie :)

DSC06064.JPG

Patrycja Zuziak - Przybędza

Jestem cierpliwą, ciepłą i wrażliwą osobą. Moim najwyższym celem jest dobro dziecka. Tworzę atmosferę, w której czują się one bezpieczne, akceptowane i kochane. Misją mojej pracy jest współwychowywanie dzieci szczęśliwych i pewnych siebie. Na chandrę bądź niepowodzenia malca, stosuje metodę ogromu całusów i przytulasów :)  Cały czas staram się, aby moja praca ze słodziakami była jak najbardziej profesjonalna, dlatego non-stop  edukuję się w tym kierunku. Moim hobby jest muzyka oraz taniec i tym staram się zarażać dzieciaki.

20200110-DSC02657.jpg

Weronika Wojciuch - Przybędza

Jestem studentką Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, to że tak dobrze współpracuje mi się z najmłodszymi jest dla mnie ciekawym zaskoczeniem, okazuje się, że dzieci lubią bardzo mnie, a ja Je i uważam to za swój talent :) Jeżeli chodzi o moje zainteresowania to przede wszystkim książki, filmy, koty, ogrodnictwo, a od nie dawna właśnie najmłodsi i tematyka z nimi związana, a także informatyka - przyjemność sprawiają mi niektóre gry jak i programy graficzne. 

DSC07846.jpg

Natalia Kocoń - Przybędza

Mimo, że jestem młodą osobą mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Odkąd pamiętam, były one obecne w moim życiu. W wolnych chwilach opiekowałam się dziećmi i zawsze miałam z nimi dobry kontakt. Tak zrodził się pomysł, aby po napisanej maturze zrobić kurs opiekuna w żłobku. Mam dużą cierpliwość, która jest bardzo ważna w tym zawodzie. Jestem również bardzo kreatywna, co przydaje się w pracy z maluchami, trzeba je przecież czymś zająć :) Praca z dziećmi sprawia mi wielką frajdę. Uwielbiam z nimi spędzać czas, przytulać, kiedy dopadnie je smutek i tłumaczyć, gdy z czymś nie dają sobie rady. Najlepszym uczuciem jest widzieć uśmiech na ich buźkach. 

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo,

projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.”

DSC07838.jpg

Adriana Marzec - Lipowa 

Praca z dziećmi to dla mnie połączenie pracy i pasji, a o to chyba w życiu chodzi! :) Dzieci traktuje jak swoich najlepszych przyjaciół, dzięki czemu potrafimy znaleźć wspólny, zwariowany język :) Bezpieczeństwo i zero nudy to podstawa! Staram się, by dzieciom zawsze towarzyszył uśmiech na twarzach, a w głowach rodziły się marzenia i fantazje! ❤️ 

Wolny czas spędzam aktywnie z moim pieskiem, gram w planszówki z przyjaciółmi, a nocami robię maratony seriali i jem chipsy. Ale ciiiichutko, nie mówcie słodziakom... Szczególnie, że ukończyłam kurs dietetyczny, więc dzieci dostają ode mnie tylko zdrowe przekąski 😅

DSC07839.jpg

Anna Paciorek - Waligóra  - Lipowa 

Dlaczego pracuję w żłobku? Ponieważ to moja pasja. Uwielbiam dzieci i zawsze marzyłam o pracy związanej z opieką nad maluszkami. Takie zajęcie przynosi mi satysfakcję. Lubię bawić się z dziećmi, tańczyć i śpiewać ale również pocieszać gdy mają gorszy dzień. Usiłuję stwarzać ciepłą i miłą atmosferę żeby dzieci chciały do nas wracać. Staram się też zdobywać wiedzę z zakresu psychologii i pedagogiki specjalnej. Ukończyłam kursy,, Dziecko z autyzmem w przedszkolu i szkole ', ,, Dziecko z ADHD ', ,, Terapia ręki', ,, Wybrane metody terapii i wspomagania w pedagogice specjalnej ',  ,, Wykorzystanie elementów integracji sensorycznej w pracy nauczyciela '. Jestem osobą wrażliwą, cierpliwą i wesołą, co na pewno pomaga mi dodatkowo odnaleźć się w tej pracy. Lubię muzykę, taniec i podróże.

DSC07835.jpg

Monika Szatanik - Lipowa

Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność. Możliwość obserwacji ich rozwoju i  zdobywania przez nie nowych umiejętności daje mi ogromną radosc i satysfakcję.Uwielbiam oglądać te ciekawe wszystkiego  małe oczka i minki małego  czlowieka który właśnie poznaje swiat 🙂 W wolnym czasie lubię podróżować, czytać książki tańczyć, jezdzic na rowerze malować obrazy i fotografować przyrodę.

DSC07854.jpg

Agnieszka Baścik - Międzybrodzie

Od zawsze lubię pracę z dziećmi, ale od kiedy zostałam mamą nie wyobrażam siebie w innym zawodzie. 

Długo szukałam dla siebie pracy dającej mi przyjemność i satysfakcję i taka właśnie znalazłam w " Żłobek w Sadzie"❤

Nie jest to łatwa praca. 

Trzeba być bardzo cierpliwym, otwartym na dzieci. Trzeba starać się zrozumieć ich sposób myslenia.

W każdej pracy są wyzwania - a ja to lubię. 

Do pracy z dziećmi podchodzę z pasją, jest to po części moja misja, mająca na celu duży wkład w odpowiednie wychowanie dziecka.

DSC07855.jpg

Monika Biber - Milówka

Dobro dzieci stawiam na 1 miejscu. Staram się przekazać im jak najwięcej miłości. Moim zadaniem jest zapewnienie im dobrego samopoczucia oraz  bezpieczeństwa. Uważam się za osobę troskliwą, wyrozumiałą oraz empatyczna. Myślę, że nic nie daje tak wielkiej radości jak uśmiech dziecka :) Ukończyłam kurs opiekuna dziennego, ale wciąż mam zamiar edukować się w tym kierunku i rozpocząć studia pedagogiczne. W wolnym czasie lubię chodzić po górach, spotykać się ze znajomymi oraz gotować :)

IMG_0315.JPG

Magdalena Kastelik - Mutne 

Od kiedy zostałam wychowawcą żłobkowym moje życie zmieniło się o 180°. W końcu znalazłam pracę, którą kocham i całkowicie się w niej spełniam. Najwięcej satysfakcji daje mi uśmiech dziecka oraz świadomość, że czuje się przy mnie kochane i szczęśliwe. Jestem bardzo wrażliwą i empatyczną osobą. Do każdego maluszka podchodzę indywidualnie i uważnie wsłuchuje się w jego potrzeby. Nieustannie rozwijam się w swoim zawodzie i pogłębiam wiedzę dzięki książkom i kursom. W mojej pracy najczęściej stosuje naukę przez muzykę i ruch. Wspólne tańce-wygibańce są najlepszym lekarstwem na zły humor. 

Charakteryzuje mnie wrażliwość na piękno oraz dokładność we wszystkim co robię. Każdego dnia staram się tworzyć z dziećmi coś kreatywnego i rozwijającego. Moją wielką miłością jest muzyka oraz teatr. Potrafię nieustannie nucić i śpiewać (przepraszam za to moje koleżanki z pracy ;D), a przy tym tańczyć i się wygłupiać. Jestem fanem mojego kocyka oraz łóżka, w którym mogę czytać i oglądać seriale.  ;)

Uważasz się za super Pedagoga, lub jesteś świetnym specjalistą w swojej dziedzinie? Uwielbiasz dzieci? Zawsze chciałaś/chciałeś robić coś fajnego, z super ludźmi i brakowało ci w naszym regionie nowoczesnej firmy z fantastycznym podejściem, możliwościami i atmosferą, która ciągle inwestuje i poszerza swoje horyzonty oraz działalność? Lubisz się ciągle dokształcać, świetne wyjazdy integracyjne?  Odezwij się do Nas, na pewno razem zmajstrujemy coś extra! :P :) Kontakt do Nas znajdziesz na tej stronie :)