top of page

Nasza Kadra

Żłobki w Sadzie to przede innowacyjne podejście, świetne usługi i najnowocześniejsze metody oraz wnętrza, ale każdą firmę tworzą ludzie! I My zgadzamy się z tym w 100%! Poniżej możecie Państwo zapoznać się z krótkimi sylwetkami większości naszych wspaniałych Niań, są to osoby wybrane w drodze naprawdę żmudnej rekrutacji. Wykształcenie? Oczywiście, ale każda z tych wspaniałych osób wnosi do NAS jeszcze i przede wszystkim to "COŚ" - pasje, zainteresowanie, super hobby, charakter oraz co dla nas bardzo ważne - poczucie humoru! Są to osoby totalnie nie do podrobienia! :)

20191206-DSC01785.jpg

Eliza Sapeta

    Pomysłodawca oraz jeden z założycieli Żłobków w Sadzie. 

".. będąc już na studiach zrodził się w mojej głowie pomysł stworzenia miejsca przyjaznego dzieciom. Miejsca, gdzie Pedagogika Serca będzie realizowana w pełni.." Po urodzeniu Anastazji zaczęłam poszukiwać placówki odpowiedniej dla mojego dziecka i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że takich po prostu w naszym regionie nie ma. Po uruchomieniu pierwszej z nich, zainteresowanie było na tyle duże, że resztę historii już znacie :)

Z wykształcenia jestem pedagogiem. Studiowałam na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji na kierunku pedagogika, specjalność: Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza na Uniwersytecie Śląskim, gdzie uzyskałam tytuł magistra. Ukończyłam również, studia podyplomowe z Terapii Pedagogicznej na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. 

Brałam udział w dziesiątkach warsztów oraz kursów wspomagania rozwoju dziecka (te ostatnie to Bajkoterapia, Sensoplastyka, z których mieliśmy przyjemność szkolić się w naszych placówkach)

Prywatnie jestem mamą Mikołaja i Anastazji, a moją główną pasją są podróże z których, przywożę ciekawe żłobkowe pomysły z całego świata. Swoje dzieci wychowuję w myśl idei "Kocham, więc jestem", ponieważ uważam, że dzieci tulone i głaskane rozwijają się lepiej niż dzieci wychowywane w rodzinach bez czułości. Moja metoda wychowawcza w głównej mierze oparta jest o miłość. Dlatego w swej pracy również realizuję pedagogikę serca.

Pod opieką moją oraz mojej kadry zapewniam Waszemu dziecku najlepszą i najbardziej profesjonalną opiekę jaka tylko jest możliwa. Jestem pewna, że poziom reprezentowany przez Żłobki w Sadzie jest najlepszy i nie do podrobienia!

Uważasz się za super Pedagoga, lub jesteś świetnym specjalistą w swojej dziedzinie? Uwielbiasz dzieci? Zawsze chciałaś/chciałeś robić coś fajnego, z super ludźmi i brakowało ci w naszym regionie nowoczesnej firmy z fantastycznym podejściem, możliwościami i atmosferą, która ciągle inwestuje i poszerza swoje horyzonty oraz działalność? Lubisz się ciągle dokształcać, świetne wyjazdy integracyjne?  Odezwij się do Nas, na pewno razem zmajstrujemy coś extra! :P :) Kontakt do Nas znajdziesz na tej stronie :)

bottom of page