Nasza Kadra

Żłobki w Sadzie to przede innowacyjne podejście, świetne usługi i najnowocześniejsze metody oraz wnętrza, ale każdą firmę tworzą ludzie! I My zgadzamy się z tym w 100%! Poniżej możecie Państwo zapoznać się z krótkimi sylwetkami większości naszych wspaniałych Niań, są to osoby wybrane w drodze naprawdę żmudnej rekrutacji. Wykształcenie? Oczywiście, ale każda z tych wspaniałych osób wnosi do NAS jeszcze i przede wszystkim to "COŚ" - pasje, zainteresowanie, super hobby, charakter oraz co dla nas bardzo ważne - poczucie humoru! Są to osoby totalnie nie do podrobienia! :)

Eliza Sapeta

    Pomysłodawca oraz jeden z założycieli Żłobków w Sadzie. 

".. będąc już na studiach zrodził się w mojej głowie pomysł stworzenia miejsca przyjaznego dzieciom. Miejsca, gdzie Pedagogika Serca będzie realizowana w pełni.." Po urodzeniu Anastazji zaczęłam poszukiwać placówki odpowiedniej dla mojego dziecka i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że takich po prostu w naszym regionie nie ma. Po uruchomieniu pierwszej z nich, zainteresowanie było na tyle duże, że resztę historii już znacie :)

Z wykształcenia jestem pedagogiem. Studiowałam na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji na kierunku pedagogika, specjalność: Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza na Uniwersytecie Śląskim, gdzie uzyskałam tytuł magistra. Ukończyłam również, studia podyplomowe z Terapii Pedagogicznej na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. 

Brałam udział w dziesiątkach warsztów oraz kursów wspomagania rozwoju dziecka (te ostatnie to Bajkoterapia, Sensoplastyka, z których mieliśmy przyjemność szkolić się w naszych placówkach)

Prywatnie jestem mamą Mikołaja i Anastazji, a moją główną pasją są podróże z których, przywożę ciekawe żłobkowe pomysły z całego świata. Swoje dzieci wychowuję w myśl idei "Kocham, więc jestem", ponieważ uważam, że dzieci tulone i głaskane rozwijają się lepiej niż dzieci wychowywane w rodzinach bez czułości. Moja metoda wychowawcza w głównej mierze oparta jest o miłość. Dlatego w swej pracy również realizuję pedagogikę serca.

Pod opieką moją oraz mojej kadry zapewniam Waszemu dziecku najlepszą i najbardziej profesjonalną opiekę jaka tylko jest możliwa. Jestem pewna, że poziom reprezentowany przez Żłobki w Sadzie jest najlepszy i nie do podrobienia!

ANNA RUDAWSKA

    Zawsze chciałam pracować z dziećmi, więc wybór nie mógł być inny niż szkoła dla niań. Skończyłam Liceum Medyczne z dyplomem opiekunka dziecięca. Tak poznałam pracę w żłobkach, przedszkolach i domach małego dziecka. Następnie ukończyłam Pedagogikę ze specjalnością "Praca socjalno-opiekuńcza i wychowawcza" oraz Oligofrenopedagogikę. Posiadam ukończone kursy bajkoterapi, sensoplastyki, muzyczno-ruchowe oraz Trening Umiejętności Społecznych. Wcześniej, przez prawie 20 lat pracowałam w żłobku oraz przedszkolu integracyjno-terapeutycznym. Praca z dziećmi jest moją pasją! Bardzo łatwo nawiązuję kontakty z dziećmi, potrafię zrozumieć ich problemy wychodząc im na przeciw. jestem kreatywna i mam poczucie humoru co dzieciaki uwielbiają. Moje motto "Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" (J.Korczak) Prywatnie szczęśliwa żona i mama nastoletnich bliźniaków oraz posiadaczka czworonogów. W wolnej chwili bardzo lubię czytać książki lub spędzać czas z rodziną np. na łonie natury.

Agnieszka Setla    

Posiadam wykształcenie wyższe pedagogiczne na kierunku  "Edukacja zintegrowana wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne". Jestem również nauczycielem mianowanym o 10-letnim stażu pracy w placówce oświatowej. Podczas swej pracy uczestniczyłam w ogromnej ilości szkoleń i kursów doskonalenia nauczycieli, część z nich to:

- "Mogę więcej - kursy doskonalące dla nauczycieli w ramach 64 godzin" - Asertywność we współpracy z trudnym rodzicem lub dzieckiem,

- Zarządzanie emocjami i wykorzystanie inteligencji emocjonalnej do zwiększania efektywności w pracy,

- Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi ICT w pracy nauczyciela i w kontaktach z rodzicami,

- Wymagania współczesnego rodzica względem przedszkola.

- Jak rozwijać kreatywność u dzieci,

- Kursy metodyczne organizowane przez Polskie Towarzystwo im. Carla Orffa Akademii Muzycznej Fryderyka Chopina w Warszawie oraz, kursy metodyczne zorganizowane przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM".

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, uwielbiam muzykę i taniec - tak się relaksuję. Wolny czas spędzam z najbliższymi, rodzina jest dla mnie wszystkim.

Kamila Gołuch

    Ukończyłam z tytułem Magistra, Uniwersytet Śląski w Cieszynie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Posiadam ukończone kursy, między innymi z bajkoterapii, sensoplastyki a także z zabaw muzyczo - ruchowych, bumbumkowe wyliczanki i kilka innych. Nigdy nie spodziewałam się że praca w zawodzie będzie przynosić mi aż tyle radości, satysfakcji. Bardzo chętnie zdobywam nowe umiejętności, które pomagają mi umilić czas spędzony w Żłobku naszym podopiecznym. Moim celem jest, aby nasze Słodziaki czuły się u nas jak we własnym domu.

Każdą wolna chwilę poza pracą poświęcam mojemu synkowi i wspólnie staramy się aktywnie spedzać czas. Nie wyobrażam sobie życia bez kawy, czekolady i dobrej książki. (No i czipsów) :)

Weronika Wojciuch

Jestem studentką Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, to że tak dobrze współpracuje mi się z najmłodszymi jest dla mnie ciekawym zaskoczeniem, okazuje się, że dzieci lubią bardzo mnie, a ja Je i uważam to za swój talent :) Jeżeli chodzi o moje zainteresowania to przede wszystkim książki, filmy, koty, ogrodnictwo, a od nie dawna właśnie najmłodsi i tematyka z nimi związana, a także informatyka - przyjemność sprawiają mi niektóre gry jak i programy graficzne. 

Agata Zięba

    Ach dzieci! Szczególnie te najmłodsze! Praca z nimi to nie tylko przyjemność i moja pasja, ale coś z czym wiąże się na całe życie i w czym chce się głównie rozwijać. Przełamywanie barier rozwojowych, problemów i poznawanie świata wspólnie z nimi to największa satysfakcja i przyjemność. Z wykształcenia jestem wychowawcą żłobkowym, a obecnie kontynuuję studia na kierunku "Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna". Prywatnie jestem osobą bardzo  rodzinną i w tym gronie uwielbiam spędzać czas, dodatkowo moją pasją jest muzyka, gram na wielu instrumentach, a także w kapeli - dzięki temu często mogę wplatać muzykę w pracy z najmłodszymi. Jestem również animatorem oraz wychowawcą kolonijnym. Dodatkowo od wielu lat wolontariuszem Szlachetnej Paczki i wielu innych tego typu inicjatyw. Uwielbiam piesze wycieczki i wyjazdy ze znajomymi, którym szczególnie w wolnym czasie sporo poświęcam.

Klaudia Wolna

    Z wykształcenia nie jestem pedagogiem (ukończyłam kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne), jednak praca z dziećmi to coś czego chyba nigdy bym nie przewidziała, a co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Całe całe moje dotychczasowe życie kręciło się wokół sportu, zadań i zajęć związanych w tej dziedzinie z dziećmi w różnym wieku. Jestem starszym Ratownikiem Wodnym oraz Instruktorem Pływania i ostatnie lata spędziłam strzegąc najmłodszych na basenach oraz ucząc ich zasad pływania, więc moje doświadczenie z nimi jest dosyć spore. Moje zainteresowania to sport pod każdą postacią, byłam kapitanem drużyny szczypiornistek i królem strzelców ligi. Biegam amatorsko (miedzy innymi; Bieg Spartański - 26 km z przeszkodami lub 2 miejsce podczas Tyskiego Biegu charytatywnego na 10 km). Jeżdżę również amatorsko na kolarce i uwielbiam piesze wycieczki górskie oraz gram w siatkówkę. Rodzina jest dla mnie bardzo ważna (mam trójkę młodszego rodzeństwa). Lubię mieć wszystko zaplanowane i poukładane :)

Paulina Krupnik

    Studiuję Pedagogikę Resocjalizacyjną z elementami Socjoterpaii. Jestem osobą cierpliwą i sumienną. Lubię spędzać czas aktywnie, szczególnie na świeżym powietrzu. Jestem również wielką fanką skoków narciarskich, oraz należę do fanclubu OGAE który łączy ze sobą fanów konkursu Eurowizji. Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji, oraz mobilizuje do dalszego kształcenia w tym kierunku. Najważniejsze jest dla mnie by dzieci pod moją opieką czuły się bezpieczne, i szczęśliwe.

Anna Bartkowska

    Tak naprawdę nianią jestem od zawsze. Wychowując się w rodzinie w której jest dużo dzieci, zawsze byłam oczywistym wyborem do opieki nad nimi, tak samo jeżeli chodzi o przyjaciół i znajomych - chyba po prostu jestem do tego stworzona.  Moją pierwszą pracą był zresztą staż w przedszkolu. Moją największą pasją oprócz słodziaków jest szycie! To właśnie z miłości do maluszków zaczęłam szyć różnego rodzaju przytulanki, misie, lalki. Tak powstała moja marka przeróżnych ciekawych rękodzieł adresowanych do dzieci - "Pokochaj Szyte". Cały czas się szkolę i nabywam nowe umiejętności w pracy z małymi dziećmi. W ostatnim czasie uczestniczyłam w masie przeróżnych szkoleń dodatkowych takich jak - bajkoterapia, sensoplastyka itp. To ja troszczę się o brzuszki naszych słodziaków, by niczego im nie brakowało i zawsze były najedzone :)

Uważasz się za super Pedagoga, lub jesteś świetnym specjalistą w swojej dziedzinie? Uwielbiasz dzieci? Zawsze chciałaś/chciałeś robić coś fajnego, z super ludźmi i brakowało ci w naszym regionie nowoczesnej firmy z fantastycznym podejściem, możliwościami i atmosferą, która ciągle inwestuje i poszerza swoje horyzonty oraz działalność? Lubisz się ciągle dokształcać, świetne wyjazdy integracyjne?  Odezwij się do Nas, na pewno razem zmajstrujemy coś extra! :P :) Kontakt do Nas znajdziesz na tej stronie :)

© 2020 Żłobek w Sadzie Wszystkie Prawa Zastrzeżone, kopiowanie i używanie zdjęć oraz wyrażeń bez zgody autora surowo zabronione. Projekt i wykonanie - Jan Sapeta