top of page

Nasza Kadra

Żłobki w Sadzie to przede innowacyjne podejście, świetne usługi i najnowocześniejsze metody oraz wnętrza, ale każdą firmę tworzą ludzie! I My zgadzamy się z tym w 100%! Poniżej możecie Państwo zapoznać się z krótkimi sylwetkami większości naszych wspaniałych Niań, są to osoby wybrane w drodze naprawdę żmudnej rekrutacji. Wykształcenie? Oczywiście, ale każda z tych wspaniałych osób wnosi do NAS jeszcze i przede wszystkim to "COŚ" - pasje, zainteresowanie, super hobby, charakter oraz co dla nas bardzo ważne - poczucie humoru! Są to osoby totalnie nie do podrobienia! :)

IMG_8634_edited.jpg

Jolanta Osińska-Krzempek

Ukończyłam kurs "Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym", oraz kurs "Asystent nauczyciela w przedszkolu". Wiedza i umiejętności zdobyte na tych szkoleniach, a także miłość do najmłodszych, sprawiają, że bez względu na wiek i płeć dziecka, szybko nawiązuję z nimi bliskie i przyjacielskie relację. Moja praca jest świetną przygodą, w której rozwijam swoje pasje i spełniam sie nie tylko zawodowo, lecz także emocjonalnie. Uśmiechy dzieci, oczka, które z zainteresowaniem przyglądają się światu, i bezwarunkowa miłość: to skarby, które każdego dnia otrzymuje opiekun w żłobku, jedynie za to, że jest w pobliżu i kocha.

W wolnych chwilach uwielbiam jazdę na rowerze, sporty wodne i jogę. Uwielbiam śpiewać, rysować, malować. Kocham ludzi ,kocham życie.

IMG_8637.JPG

Anna Mich

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bankowosci i Finansów w Bielsku Białej. Mogę o sobie śmiało napisać, iż jestem kobieta pracująca i żadnej pracy się nie boję. Pracowałam między innymi w hotelu i jako monter wiązek elektrycznych. A teraz jestem w najlepszym miejscu na świecie i z dumą mogę powiedzieć, że pracuje w Żłobku w Sadzie. W dzieciach uwielbiam to, że wszystkie bez wyjątku są słodkie i cudownie otwarte na świat. Praca z nimi przynosi mi dużo satysfakcji. Moje hobby to zdecydowanie podróże.

IMG_8627_edited.jpg

Karolina Tomaszek

Jestem studentką zarządzania. Ukończyłam kursy opiekuna w żłobku i bajko terapii i sensoryki. Opieka nad dziećmi to nie tylko moja praca ale i pasja, która towarzyszy mi właściwie przez całe życie!

Uwielbiam obserwować jak maluszki rosną i rozwijają na wszystkich płaszczyznach. Jestem miła, wyrozumiała i komunikatywna, co bardzo pomaga mi przy codziennych zabawach i zajęciach z dziećmi. Moją super mocą jest wymyślanie ciekawych i interesujących zajęć plastycznych dla dzieciaków. Bardzo ważne jest dla mnie by słodziaki czuły się bezpieczne, dobrze się bawiły oraz otrzymywały dużo miłości i zrozumienia. Moim hobby są rośliny, książki, wnętrza oraz moda.

IMG_8628_edited.jpg

Katarzyna Widz

Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i daje zadowolenie. Mam bardzo proste, ale ważne cele: szczęście i uśmiech każdego malucha oraz troska o jego prawidłowy rozwój. Dbam o ciepłą, serdeczną i rodzinną atmosferę, bo ważne jest dla mnie, by każde dziecko czuło się wartościowe, ważne i bezpieczne. Jestem gotowa na nowe wyzwania oraz na przyjęcie z otwartym sercem każdego nowego, młodego człowieka pod swoje skrzydła. Jestem osobą wrażliwą, cierpliwą oraz pełną radości. Wolny czas staram się spędzać aktywnie chodząc po górach z moim chłopakiem. Lubię także podróżować i spotykać się ze znajomymi. Moje zainteresowania to muzyka, taniec oraz gotowanie. Moją super mocą jest uzdolnienie plastyczne, dzięki czemu mogę wymyślać różne ciekawe zajęcia.

bottom of page