top of page

Nasza Kadra

Żłobki w Sadzie to przede innowacyjne podejście, świetne usługi i najnowocześniejsze metody oraz wnętrza, ale każdą firmę tworzą ludzie! I My zgadzamy się z tym w 100%! Poniżej możecie Państwo zapoznać się z krótkimi sylwetkami większości naszych wspaniałych Niań, są to osoby wybrane w drodze naprawdę żmudnej rekrutacji. Wykształcenie? Oczywiście, ale każda z tych wspaniałych osób wnosi do NAS jeszcze i przede wszystkim to "COŚ" - pasje, zainteresowanie, super hobby, charakter oraz co dla nas bardzo ważne - poczucie humoru! Są to osoby totalnie nie do podrobienia! :)

IMG_8913.JPG

Adriana Marzec

Praca z dziećmi to dla mnie połączenie pracy i pasji, a o to chyba w życiu chodzi! :) Dzieci traktuje jak swoich najlepszych przyjaciół, dzięki czemu potrafimy znaleźć wspólny, zwariowany język :) Bezpieczeństwo i zero nudy to podstawa! Staram się, by dzieciom zawsze towarzyszył uśmiech na twarzach, a w głowach rodziły się marzenia i fantazje! ❤️ 

Wolny czas spędzam aktywnie z moim pieskiem, gram w planszówki z przyjaciółmi, a nocami robię maratony seriali i jem chipsy. Ale ciiiichutko, nie mówcie słodziakom... Szczególnie, że ukończyłam kurs dietetyczny, więc dzieci dostają ode mnie tylko zdrowe przekąski 😅

IMG_8904.JPG

Anna Paciorek - Waligóra

Dlaczego pracuję w żłobku? Ponieważ to moja pasja. Uwielbiam dzieci i zawsze marzyłam o pracy związanej z opieką nad maluszkami. Takie zajęcie przynosi mi satysfakcję. Lubię bawić się z dziećmi, tańczyć i śpiewać ale również pocieszać gdy mają gorszy dzień. Usiłuję stwarzać ciepłą i miłą atmosferę żeby dzieci chciały do nas wracać. Staram się też zdobywać wiedzę z zakresu psychologii i pedagogiki specjalnej. Ukończyłam kursy,, Dziecko z autyzmem w przedszkolu i szkole ', ,, Dziecko z ADHD ', ,, Terapia ręki', ,, Wybrane metody terapii i wspomagania w pedagogice specjalnej ',  ,, Wykorzystanie elementów integracji sensorycznej w pracy nauczyciela '. Jestem osobą wrażliwą, cierpliwą i wesołą, co na pewno pomaga mi dodatkowo odnaleźć się w tej pracy. Lubię muzykę, taniec i podróże.

IMG_8921.JPG

Monika Szatanik

Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność. Możliwość obserwacji ich rozwoju i  zdobywania przez nie nowych umiejętności daje mi ogromną radosc i satysfakcję.Uwielbiam oglądać te ciekawe wszystkiego  małe oczka i minki małego  czlowieka który właśnie poznaje swiat 🙂 W wolnym czasie lubię podróżować, czytać książki tańczyć, jezdzic na rowerze malować obrazy i fotografować przyrodę.

IMG_8908.JPG

Angelika Wisła

Uwielbiam pracować z dziećmi. Patrzeć jak się rozwijają na moich oczach. Codziennie tworzę dobrą relację z każdym maluszkiem, a właściwie ona sama się tworzy, dzięki więzi, która nas łączy. Najcudowniejsze jest jednak to, że każdego dnia mam możliwość przyglądania się, jak cudowne małe istoty poznają świat. A potem pokazują mi ten nowo poznany ze swojej perspektywy. Wolny czas spędzam ze swoim nastoletnim synem. Chodzę po górach, czytam książki i słucham dużo muzyki. Piosenka "Baby Shark" stała się hitem numer jeden na mojej playliście. Moją super mocą jest bycie czarodziejką, która potrafi uspokoić, przytulić i sprawić, że każdy maluszek się uśmiechnie i poczuje bezpiecznie.

IMG_8915.JPG

Elżbieta Rodak

Co jest najważniejsze w pracy? Połączenie jej z pasją. Uwielbiam dzieci! W żłobku czuję się jak w drugim domu. Najlepsze ze wszystkiego jest patrzenie, jak moi mali przyjaciele odkrywają świat. Uśmiech na ich twarzyczkach jest bezcenny. Moją pasją przez wiele lat była piłka ręczna.  Chciałbym zarazić dzieci miłością do sportu. I jak każda niania mam swoją super moc! Jest nią robienie fryzurek małym księżniczkom!

bottom of page