top of page

Nasza Kadra

Żłobki w Sadzie to przede innowacyjne podejście, świetne usługi i najnowocześniejsze metody oraz wnętrza, ale każdą firmę tworzą ludzie! I My zgadzamy się z tym w 100%! Poniżej możecie Państwo zapoznać się z krótkimi sylwetkami większości naszych wspaniałych Niań, są to osoby wybrane w drodze naprawdę żmudnej rekrutacji. Wykształcenie? Oczywiście, ale każda z tych wspaniałych osób wnosi do NAS jeszcze i przede wszystkim to "COŚ" - pasje, zainteresowanie, super hobby, charakter oraz co dla nas bardzo ważne - poczucie humoru! Są to osoby totalnie nie do podrobienia! :)

_edited.jpg

Dorota Kukuczka - Kierownik Oddziału

Moją pierwszą poważną pracą była pomoc nauczyciela w przedszkolu. Szybko zrozumiałam, że jest to zajęcie które kocham. Z dziećmi pracuję już 9 lat. W trakcie tej drogi wykształciłam ważne w roli niani cechy: odpowiedzialność, kreatywność. Wyróżnia mnie duże poczucie humoru, pełnia radości i uśmiech dla każdego dziecka. Nie boję się ciekawych i trochę szalonych zabaw z dziećmi. Ważne w moim odczuciu jest indywidualne podejście do każdego dziecka, dlatego wolny czas poświęcam na kształcenie. Niedawno udało mi się ukończyć takie kursy jak:

- Metody ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne

- Agresja u dzieci

- Spektrum Autyzmu

- Diagnoza spektrum Autyzmu

- Proces adaptacji w żłobku i przedszkolu

- Adaptacja i uspołecznianie dzieci ze spektrum autyzmu

- Zabawy sensoryczne wykorzystywane w pracy z dziećmi

- Lęki rozwojowe u dzieci

- Zaburzenia emocjonalne u dzieci

- Indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne i plany działań wspierających dla dzieci z zaburzeniami mowy

- Zasady organizacji przestrzeni zgodnych z zasadami Montessori i model komunikacji NVC w placówce edukacyjnej

Oprócz szkoleń rozpoczęłam studia w kierunku pedagogicznym. Chcę jako niania być częścią życia maluszka. Chcę towarzyszyć mu w poznawaniu świata i zbieraniu pierwszych życiowych doświadczeń.

IMG_7144_edited.jpg

Karolina Skurzok 

Uwielbiam pracę z dziećmi! Ukończyłam kurs Opiekuna w Żłobku i Pomocy Nauczyciela w Przedszkolu. Wychowałam się w rodzinie pełnej dzieci i chętnie podejmowałam się opieki nad nimi. Maluszki to moja pasja, a praca z nimi daje wiele radości i satysfakcji . Ukończyłam wiele kursów doszkalających, które dają predyspozycje do prowadzenia fajnych zajęć i opieki nad słodziakami ! Żłobek w Sadzie to miejsce gdzie już od kilku lat mogę się realizować i spełniać zawodowo w roli niani. Moja super moc to muzykalność, która trafia maluszkom do serduszek i wywołuje uśmiech na ich buźkach .

IMG_7147_edited.jpg

Barbara Dragon 

Ukończyłam Technikum Gastronomiczne w Wiśle w zawodzie: Technolog żywienia. Jestem radosna, ambitna oraz otwarta na nowe wyzwania. Uwielbiam pracę z dziećmi, bo daje mi wiele radości. Łatwo nawiązuje kontakt z maluchami, szybko zyskując ich sympatię i zaufanie.

Ważne dla mnie jest to, żeby dzieci czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Mój zawód to nie tylko praca marzeń, ale i wielka pasja. Prywatnie jestem mamą Faustyny i Tomka – którzy są moim sensem i jak nikt na świecie, każdego dnia dodają mi energii do działania. Kursy i szkolenia, które miałam przyjemność odbyć, to: kurs pierwszej pomocy, metoda ruchu rozwojowego Weroniki Sherborne I stopień, uczestnictwo w warsztatach artystycznych i plastycznych, indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne i plany działań wspierających dla dzieci z zaburzeniami mowy, zasady organizacji przestrzeni zgodnych z zasadami Montessori i model komunikacji NVC w placówce edukacyjnej. Moja super moc to ekspresowe przyswajanie sobie wiedzy.

logo 1 jablko.jpg

Justyna Kohut

bottom of page