top of page

Nasza Kadra

Żłobki w Sadzie to przede innowacyjne podejście, świetne usługi i najnowocześniejsze metody oraz wnętrza, ale każdą firmę tworzą ludzie! I My zgadzamy się z tym w 100%! Poniżej możecie Państwo zapoznać się z krótkimi sylwetkami większości naszych wspaniałych Niań, są to osoby wybrane w drodze naprawdę żmudnej rekrutacji. Wykształcenie? Oczywiście, ale każda z tych wspaniałych osób wnosi do NAS jeszcze i przede wszystkim to "COŚ" - pasje, zainteresowanie, super hobby, charakter oraz co dla nas bardzo ważne - poczucie humoru! Są to osoby totalnie nie do podrobienia! :)

IMG_0020.JPG

Patrycja Zuziak - Kierownik Oddziału

Najważniejsze dla mnie jest dobro dzieci. Staram się współtworzyć atmosferę, w której maluszki czują się bezpieczne, akceptowane i kochane. Misją mojej pracy jest współ wychowywanie dzieci szczęśliwych i pewnych siebie.

Uzyskałam kwalifikację na opiekuna w żłobku oraz dodatkowo ukończyłam kurs pierwszej pomocy. Miałam też przyjemność skorzystać z warsztatów z bum bum rurek. Cały czas staram się zdobywać nową wiedzę, która ułatwi mi prace ze słodziakami. Bardzo lubię taniec oraz muzykę i właśnie tym staram się zarażać dzieci. Jestem wrażliwa, ciepła oraz bardzo cierpliwa. Moją super mocą jest łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i ich rodzicami.

IMG_0017.JPG

Weronika Zuziak 

Praca z dzieciakami to Moja pasja. Uczy Ona cierpliwości i zrozumienia. Czerpie mnóstwo satysfakcji i przyjemności widząc, jak moi podopieczni rosną i nabierają nowych doświadczeń. Moja głowa jest pełna ciekawych pomysłów, które staram się realizować codziennie :)

Chciałabym aby dzieci wiedziały że żłobek to naprawdę FANTASTYCZNE miejsce , a przy mnie mogą czuć się Szczęśliwe, Bezpieczne i Kochane. 

Skończyłam kurs "Asystenta Nauczania Przedszkolnego" oraz "Kurs Pierwszej Pomocy-od narodzin dziecka".

Wolny czasie spędzam z moimi Chrześniakami, których kocham i rozpieszczam nad życie :)

logo 1 jablko.jpg

Katarzyna Piecuch

IMG_0026.JPG

Natalia Kocoń 

Mimo, że jestem młodą osobą mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Odkąd pamiętam, były one obecne w moim życiu. W wolnych chwilach opiekowałam się dziećmi i zawsze miałam z nimi dobry kontakt. Tak zrodził się pomysł, aby po napisanej maturze zrobić kurs opiekuna w żłobku. Mam dużą cierpliwość, która jest bardzo ważna w tym zawodzie. Jestem również bardzo kreatywna, co przydaje się w pracy z maluchami, trzeba je przecież czymś zająć :) Praca z dziećmi sprawia mi wielką frajdę. Uwielbiam z nimi spędzać czas, przytulać, kiedy dopadnie je smutek i tłumaczyć, gdy z czymś nie dają sobie rady. Najlepszym uczuciem jest widzieć uśmiech na ich buźkach. 

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo,

projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.”

IMG_0029.JPG

Weronika Górna 

bottom of page