top of page

Nasza Kadra

Żłobki w Sadzie to przede innowacyjne podejście, świetne usługi i najnowocześniejsze metody oraz wnętrza, ale każdą firmę tworzą ludzie! I My zgadzamy się z tym w 100%! Poniżej możecie Państwo zapoznać się z krótkimi sylwetkami większości naszych wspaniałych Niań, są to osoby wybrane w drodze naprawdę żmudnej rekrutacji. Wykształcenie? Oczywiście, ale każda z tych wspaniałych osób wnosi do NAS jeszcze i przede wszystkim to "COŚ" - pasje, zainteresowanie, super hobby, charakter oraz co dla nas bardzo ważne - poczucie humoru! Są to osoby totalnie nie do podrobienia! :)

IMG_9999_edited.jpg

Ewa Hernas

Praca z dziećmi jest zajęciem, które daje mi wiele radości. Lubię z nimi przebywać i czuję, że dając im swoją opiekę otrzymuję od nich w zamian mnóstwo miłości. Wiem, że mogą czuć się przy mnie szczęśliwe i bezpieczne tym bardziej, że ukończyłam kurs pierwszej pomocy. Uważam, że praca z takimi maluchami to codzienne odkrywanie tajemnic i nowego spojrzenia na świat.

Wolny czas spędzam wraz z mężem i dwójką dzieci chodząc po górach lub jeżdżąc na rowerze. Staram się żyć ekologicznie. Uwielbiam być na świeżym powietrzu i miłość do przyrody staram się przekazać moim podopiecznym. Moja super moc to dawanie szczęścia.

IMG_9996_edited.jpg

Monika Biber 

Dobro dzieci stawiam na 1 miejscu. Staram się przekazać im jak najwięcej miłości. Moim zadaniem jest zapewnienie im dobrego samopoczucia oraz  bezpieczeństwa. Uważam się za osobę troskliwą, wyrozumiałą oraz empatyczna. Myślę, że nic nie daje tak wielkiej radości jak uśmiech dziecka :) Ukończyłam kurs opiekuna dziennego, ale wciąż mam zamiar edukować się w tym kierunku i rozpocząć studia pedagogiczne. W wolnym czasie lubię chodzić po górach, spotykać się ze znajomymi oraz gotować :)

IMG_0001_edited.jpg

 Paulina Kawa

Jestem absolwentką szkoły tematycznej - opiekun w żłobku/ klubie dziecięcym.

 

Wybór kierunku kształcenia nie był przypadkowy, ponieważ miałam szczęście wychowywać się w licznej rodzinie. Od wczesnego wieku więc mogłam współuczestniczyć w opiece nad młodszymi kuzynami i siostrzeńcami i szybko dotarło do mnie, że uwielbiam to zajęcie:). Odkrywanie nowego świata z dziećmi, poznawanie ich osobowości, zainteresowań i talentów, nie jest dla mnie tylko zwykłą pracą. Cieszę się z każdego drobnego sukcesu podopiecznych. Dlatego też chętnie prowadzę ich za rękę gdy stawiają swoje pierwsze kroki wśród rówieśników. Gdy dokonują swoich pierwszych wyborów i gdy poznają samych siebie. Moją super mocą jest empatia i wyrozumiałość. Doskonale rozumiem podopiecznych i dlatego do każdego z nich staram się mieć indywidualne podejście. Wiem że to pomaga rodzicom w kształtowaniu Małych Wielkich Ludzi:). I ta wiedza napawa mnie szczęściem i dumą.

bottom of page